ok

Logistyka Cargoforte

Logistyka jest to pojęcie opisujące proces: planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji a wszystko w celu zaspokojenia wymagań klienta. Nasza firma zajmuje się więc szeroko pojętą logistyką. Cargoforte daje więc wiele możliwości, z których można korzystać na mnóstwo sposobów. Międzynarodowa spedycja lotnicza, morska czy też samochodowa to część oferty, którą udostępniamy Państwu.

Dodatkowo w zakres naszej pracy wchodzi dystrybucja krajowa czy też magazynowanie towarów. Nie należy również zapominać o fakcie, że zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z obsługą celną, agencją celną czy też składem celnym. Na naszej głowie będzie również zapewnienie najwyższego standardu przewozu przesyłek, które mogą zostać odpowiednio zabezpieczone. Logistyka to nasza pasja dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem dzięki czemu cieszymy się dużym szacunkiem na rynku krajowym i zagranicznym.


Copyright C 2009 Cargoforte strona główna | Cargoforte | A UTi Worldwide Company | mapa strony projekt i wykonanie www.ic.pl