ok

Magazyn celny Cargoforte

Zadaniem magazynu celnego jest czasowe składowanie towarów, produktów i przesyłek .warto zaznaczyć, że towary składowane czasowo w magazynie celnym mogą podlegać jedynie takim czynnościom, które są niezbędne do zapewnienia im przechowywania w niezmienionym stanie, bez jakiejkolwiek zmiany ich wyglądu czy też stanu technicznego. Jest to dla nas priorytetowa kwestia w związku z czym podejmowane są odpowiednie działania, które mają na celu zabezpieczyć przechowywane w magazynach celnych towary.

Nasza firma nałoży wszelkich starań by pozostawiona przez Ciebie przesyłka czy też towar w niezmienionym składzie i w określonym czasie trafił do celu podróży. Cargoforte to w pełni zaufana działalność, która prosperuje na rynku już od jakiegoś czasu w związku z czym zdążyła zapoznać się z oczekiwaniami klientów zdobywając w ten sposób szacunek i popularność. Miejmy to więc na uwadze a na pewno będziemy zadowoleni z możliwości współpracy z tą działalnością. Jest to szansa, której nie możemy w żaden sposób zaprzepaścić dlatego też skorzystajmy z bogatej oferty działalności.


Copyright C 2009 Cargoforte strona główna | Cargoforte | A UTi Worldwide Company | mapa strony projekt i wykonanie www.ic.pl