ok

Odprawy celne Cargoforte

Według słownika odprawa celna to nic innego jak dopełnienie wszystkich czynności przewidzianych zasadami postępowania celnego, które są związane z przyjęciem towarów, osób, bagażu przez granicę danego kraju, który podlega kontroli celnej. W zakres usług naszej działalności wchodzi sprawowanie pieczy nad odprawą celną. Ponadto zajmujemy się również agencjami celnymi czy też składami celnymi. Oferujemy Ci więc szerokie możliwości dzięki czemu nasza współpraca będzie efektywniejsza.

Warto mieć na uwadze, że w ofercie firmy Cargoforte, która zaliczana jest to jednych z najlepszych firm logistycznych w tym kraju znajduje się zdecydowanie więcej usług, z których dodatkowo możemy skorzystać. Zajmujemy się spedycja międzynarodową jak i również dystrybucją krajową w związku z czym mamy szerokie pole do popisu. Miejmy to na uwadze już teraz a wniesiemy do naszego życia wiele dobrego czego z pewnością nie przyjdzie nam żałować ani na moment. Organizowane przez nas odprawy celne są dopięte na ostatni guzik a wszystko w najwyższych standardach bezpieczeństwa i jakości.


Copyright C 2009 Cargoforte strona główna | Cargoforte | A UTi Worldwide Company | mapa strony projekt i wykonanie www.ic.pl